Türkiye'nin En Büyük Motosiklet Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu Osmanlıspor Transfer Oldu!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor’a transfer olduğunu açıkladı ve bundan böyle dünya şampiyonasında Osmanlıspor lisansıyla yarışacağım” dedi….Motosiklet
   Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor’a transfer olduğunu açıkladı ve bundan böyle dünya şampiyonasında Osmanlıspor lisansıyla yarışacağım” dedi.
   Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor lisansıyla yarışacak.
Sofuoğlu, yaptığı açıklamada, Osmanlıspor bünyesine geçmesinin başlıca sebeplerinden birinin Ahmet Gökçek olduğunu söyledi.
Gökçek’in, Osmanlıspor’un bünyesinde kendisini görmek istediğini ifade eden Sofuoğlu, kendisinin de Osmanlıspora hayran olduğunu belirtti.

“KASKIMDA HER ZAMAN OSMANLISPOR ARMASI TAŞIRIM”


Sofuoğlu, motor kaskı üzerinde her zaman Osmanlı arması taşıdığını belirterek, “Türkiye’de lisansımı çıkarttığım bir kulüp yoktu. ‘KENAN54’ kulübü adına lisans çıkarıyorduk. Bundan sonra dünya şampiyonasında Osmanlıspor lisansıyla yarışacağım. Türkiye’de böyle bir destek verenimizin olması bizim için çok güzel” diye konuştu.

Başkent kulübünün sadece kendisine değil yetiştirdiği Toprak Razgatlıoğlu’na da destek verdiğini söyleyen Sofuoğlu, şunları belirtti:


“BENİM İÇİN ÖZEL BİR FORMA HAZIRLANIYOR”

“İnşallah Osmanlıspor’un yaptığı diğer spor kulüplerine de örnek olur. Sadece Kenan Sofuoğlu ya da Toprak Razgatlıoğlu değil tüm spor dallarındaki sporculara destek olurlar. Bu hem maddi hem manevi olarak ferdi sporcuların ihtiyacı olan bir şey. Osmanlıspor’un bizimle beraber olması bize daha da güç verecektir. Dünya şampiyonasında inşallah kazandığım yarışlarda Osmanlıspor forması giyeceğim ve onunla tur atacağım. Benim için özel bir forma hazırlanıyor. Bu forma da 1 numara, kendi ismim ve Osmanlıspor arması olacak. Yarışlardan sonra Osmanlıspor formasıyla tur atmak umuduyla hazırlıklarımız çok iyi bir şekilde sürüyor.”